قوانین و مقررات

1- کاربر باید کلیه اطلاعات خود اعم از ( نام-نام خانوادگی( شناسنامه ای بطور کامل)-کد ملی-شماره تماس) در هنگام ثبت نام کامل و به درستی وارد نماید.
2-کالا ها قبل از تحویل به خریدار مورد بازبینی قرار گرفته و سالم تحویل خریدار داده خواهد شد.
3-خریدار باید با دقت کامل کالاهای خود را خریداری نماید. (بعد از خرید,کالای سالم عودت گرفته نمیشود)
4-کالاهای دارای گارانتی فقط با ارائه کد ملی قابل تعویض میباشد.
5-گارانتی قطعات رنگی : به مدت 3 ماه (فقط شامل رنگ پریدگی ناشی از کارواش میباشد) تعویض میشود.
6-گارانتی چراغها : به مدت 1 ماه (فقط شامل آب رفتگی میباشد) تعویض میشود.
7-گارانتی رادیاتور: به مدت 1 ماه(فقط شامل نشتی آب از رادیاتور میباشد)تعویض میشود.


استفاده شما از پایگاه اینترنتی فلفور خودرو و سفارش قطعات و لوازم یدکی خودرو از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط فوق تلقی می گردد:خرید کالا از پایگاه اینترنتی فلفور خودرو با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
این سایت در حقیقت یک فروشگاه اینترنتی مجازی میباشد که محصولات برندهای قطعات که در ایران فعالیت دارند را عرضه میکند و مسئولیتی در قبال نوع محصول و اطلاعات مربوط به آن را ندارد.کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.سایت اینترنتی فروش قطعات خودرو فلفورخودرو هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 سایت اینترنتی فروش قطعات خودرو فلفورخودرو به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.